Hizmet Düzeyi Anlaşması

Ağımızdaki kısıtlamaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Önemli Kullanım Anlaşmaları

Mobil Sohbet Sistemleri En iyi Panelci Domain Hosting Resel Hizmetler Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması, dünya genelindeki müşterilere web barındırma hizmeti sunmaktadır ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüyüz. Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması şirketinin tüm müşterileri aşağıdaki hizmet şartlarına tabidir::

Tazminat Politikası

Tüm Türkiye'nin Resel Hosting, Mobil Sohbet Sistemleri En iyi Panelci Domain Hosting Resel Hizmetler Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması hizmetlerini ve tesislerini kendi sorumluluğunuzdadır kullanmayı kabul edersiniz. Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması, özellikle satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk ile ilgili tüm garantileri reddetti. Hiçbir durumda Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması, herhangi bir kayıp ya da veri kaybından ya da bunlarla sınırlı olmaksızın özel, tesadüfi, sonuç olarak ortaya çıkan ya da diğer hasarlardan kaynaklanan diğer ticari zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Müşteri, Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması şirketine, onun temsilcilerine, müşterilerine, memurlarına ve yetkililere karşı makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere tüm talepler, yükümlülükler, kayıplar, masraflar ve hasarlardan Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması 'yi savunacak, tazmin edecek, muhafaza edecek ve tutacaklarını kabul ve taahhüt eder. Gerçekleştirilen veya gerçekleştirilen herhangi bir hizmetten ya da müşteri, acenteler, çalışanlar ya da atanlar tarafından satılan herhangi bir üründen kaynaklanabilecek ya da bu hizmetlerden kaynaklanabilecek herhangi bir garanti vermez. Müşteri, Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması sunucusu ile bağlantılı olarak satılan veya başka bir şekilde dağıtılan herhangi bir ürün veya ürün nedeniyle yaralanma nedeniyle doğan yükümlülüklere karşı Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması 'yi savunmaya, tazmin etmeye ve tutmaya devam etmeyi kabul eder. Mobil Sohbet Sistemleri En iyi Panelci Domain Hosting Resel Hizmetler's server.

Mobil Sohbet Sistemleri En iyi Panelci Domain Hosting Resel Hizmetler Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması, müşterilerinin çıkarları için kendi sunucularında barındırılan herhangi bir siteye müdahale etme hakkını saklı tutar. Müşteri tarafından Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması sunucusundan müşteriye satılan arızalı ürünleri ihlal eden veya üçüncü bir şahsın mülkiyet haklarını ihlal ettiği iddia edilen herhangi bir materyal. Bu politikayı ihlal edenlerin tek yetkili, Türkiye'nin Resel Hosting, Domain Sanal Sunucu Markası kurumsal Firması olacaktır. Mobil Sohbet Sistemleri En iyi Panelci Domain Hosting Resel Hizmetler's server.

fatura

Şu anda, plana bağlı olarak aylık, üç aylık, yıllık ve yıllık olarak faturalandırma yapıyoruz. İlk 30 gün içinde memnun kalmazsanız size tam bir geri ödeme sağlamaktan memnuniyet duyarız (Bazı özel teklifler için para iade garantili gün değişecektir; Alan Adı kayıt ücreti iade edilmez)..

Copyright © 2017 - 2019 - MobilPanelci.com - Tüm Haklar Saklıdır.

Alan Adı Domain Satış Yazılım Firması Web Hosting Resell Satış Trafic Hizmetleri Kaliteli Panelci Sesli Chat Panelcileri Kaliteli Web Tarım Kurumsal Tasarim En İyi Panelci Mobil Sohbet Sistemleri